Informace týkající se výměny zboží:

 1. Přímá výměna zboží objednaného přes náš e-shop není v prodejně možná. Výměnu zboží můžete provést online po vyplnění formuláře v horní části této stránky.

 2. Výměna je možná pouze za stejný produkt v jiné velikosti nebo barvě. Po zadání e-mailové adresy, ze které jste objednávku odeslali, a čísla objednávky se načtou údaje o vaší objednávce. Po kliknutí na produkt, který si přejete vyměnit, se zobrazí možnosti, z nichž si můžete vybrat jinou velikost nebo barvu. 

 3. Po odeslání požadavku na výměnu zboží zašlete vrácené zboží na vlastní náklady na adresu: Galerie Vaňkovka, Značková prodejna Heavy Tools, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed nebo OC OLYMPIA, Značková prodejna Heavy Tools, U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno. Zboží zaslané/vrácené osobně do Vaňkovky bude přeposláno do centrálního skladu v Maďarsku, kde Vám po přijetí, kontrole a následném spárování v systému bude kurýrem zasláno nové zboží. Hodnota zásilky je 150CZK.

K vrácení nebo výměně bude přijato pouze nepoškozené zboží v původním obalu. V případě reklamace kvality zboží nám prosím zašlete e-mail na e-mailovou adresu informace@heavytools.cz s číslem vaší objednávky a s přiloženou fotodokumentací zjištěné závady.

Informace o tom, jak vrátit zboží, pokud si přejete dostat peníze zpět:

 1. Vyplňte následující formulář: Výměna, vrácení zboží (heavytools.cz)

 2. Zboží zašlete zpět na vlastní náklady v původním obalu a s etiketou na adresu : Galerie Vaňkovka, Značková prodejna Heavy Tools, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed nebo OC OLYMPIA, Značková prodejna Heavy Tools, U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno. K zásilce přiložte kopii faktury nebo odstoupení od smlouvy a číslo bankovního účtu.

3. Pokud chcete zboží vrátit osobně, můžete tak učinit v našich značkových prodejnách. Přineste si však s sebou kopii faktury!  

4. Zboží zaslané/doručené osobně ve Vaňkovce bude přeposláno do centrálního skladu v Maďarsku, kde vám bude po přijetí, kontrole a následném spárování v systému, Vám bude vrácena nákupní cena zboží na Vámi zadané číslo bankovního účtu.

 

Dodržujte prosím výše uvedené podmínky, protože jsou nezbytné pro bezproblémový proces vrácení nebo výměny zboží!

Uděláme Vše, co je v našich silách, abychom našim zákazníkům pomohli během procesu vrácení a výměny.

V případě jakýchkoli dalších dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedených kontaktních údajů:

Zákaznický servis:

E-mail: informace@heavytools.cz

Telefón: + 420 516 770 414 - pracovné dny 8:00-16:30 hod.

Děkujeme za porozumění!