Informace týkající se vrácení zboží:

 1. Zboží musí být vráceno na naši adresu: Galerie Vaňkovka, Značková prodejna Heavy Tools, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed.

 2. K zásilce přiložte kopii faktury nebo storno formuláře a uveďte číslo bankovního účtu.

 3. V každém případě je také nutné vyplnit online formulář, který najdete v horní části této stránky.

 4. Pokud chcete zboží vrátit osobně, můžete tak učinit v našich značkových prodejnách. Přineste si však s sebou kopii faktury! Zboží zaslané/doručené osobně ve Vaňkovce bude přeposláno do centrálního skladu v Maďarsku, kde vám bude po přijetí, kontrole a následném spárování v systému zaslána platba.  

Informace týkající se výměny zboží:

 1. Přímá výměna zboží objednaného přes náš e-shop není v prodejně možná. Výměnu zboží můžete provést online po vyplnění formuláře v horní části této stránky.

 2. Výměna je možná pouze za stejný produkt v jiné velikosti nebo barvě. Po zadání e-mailové adresy, ze které jste objednávku odeslali, a čísla objednávky se načtou údaje o vaší objednávce. Po kliknutí na produkt, který si přejete vyměnit, se zobrazí možnosti, z nichž si můžete vybrat jinou velikost nebo barvu. 

 3. Po odeslání požadavku na výměnu zboží zašlete vrácené zboží na vlastní náklady na adresu: Galerie Vaňkovka, Značková prodejna Heavy Tools, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed. Zboží zaslané/vrácené osobně do Vaňkovky bude přeposláno do centrálního skladu v Maďarsku, kde Vám po přijetí, kontrole a následném spárování v systému bude kurýrem zasláno nové zboží. Hodnota zásilky je 150CZK.

K vrácení nebo výměně bude přijato pouze nepoškozené zboží v původním obalu. V případě reklamace kvality zboží nám prosím zašlete e-mail na e-mailovou adresu informace@heavytools.cz s číslem vaší objednávky a s přiloženou fotodokumentací zjištěné závady.

 

Dodržujte prosím výše uvedené podmínky, protože jsou nezbytné pro bezproblémový proces vrácení nebo výměny zboží!

Uděláme Vše, co je v našich silách, abychom našim zákazníkům pomohli během procesu vrácení a výměny.

V případě jakýchkoli dalších dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedených kontaktních údajů:

Zákaznický servis:

E-mail: informace@heavytools.cz

Telefón: + 420 225 850 219 - pracovné dny 8:00-14:30 hod.

Děkujeme za porozumění!