Nejčastější dotazy

Cena za doručení zboží

Kolik stojí doručení zboží?

Pokud hodnota nákupu dosáhne 1.700 Kč, přebíráme náklady na doručení.

Pokud je hodnota nákupu nižší než 1.700 Kč, náklady na dodání závisí na zvoleném způsobu doručení. Můžete si vybrat z následujících způsobů:

  1. GLS doručení domů: 150 Kč
  2. Doručení na výdejní místo GLS 130 Kč
  3. Doručení do balíkomatu GLS 130 Kč
  4. Packeta- Doručení na výdejní místo: 95 Kč.

Cena za doručení zahrnuje náklady na balení a dopravu.

Dodací lhůty, způsoby doručení

Jakým způsobem mi bude objednané zboží doručeno?

Klasické doručení domů:

Zboží bude doručeno kurýrní službou GLS na Vámi uvedenou adresu.

GLS výdejní místo a balíkomaty:

Seznam výdejních míst GLS naleznete zde.

Packeta výdejní místo:

Seznam výdejních míst Packeta naleznete zde.

Dodací lhůta

Ve většině případů bude vaše zásilka doručena na příslušnou adresu nebo výdejní místo do 3 až 5 pracovních dnů. Může se však stát, že zásilku budeme moci odeslat až o několik dní později; o důvodu a předpokládané době doručení Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky.

V některých případech může doručení objednaných produktů trvat déle než obvyklých 5 pracovních dnů.


Ve které denní době kurýr přichází?

 

Po expedici balíčku zašle společnost GLS příjemci e-mail s informací, že jeho balíček bude doručen následující pracovní den. E-mail bude obsahovat číslo balíku a výši případné dobírky. Ráno v den doručení obdrží příjemce oznámení obsahující telefonní číslo kurýra, telefonní číslo na zákaznický servis společnosti GLS a tříhodinové okno očekávaného doručení. V případě neúspěšného pokusu o doručení bude příjemci zasláno e-mailové oznámení. Pomocí odkazu uvedeného v e-mailu může příjemce zadat pokyny k doručení a požádat o doručení v novém čase na jinou adresu, o osobní vyzvednutí na výdejním místě nebo z balíkomatu společnosti GLS vybraném z jeho seznamu nebo o odmítnutí převzetí zásilky.

Co mám dělat, pokud objednané zboží neobdržím v termínu?

Obraťte se na náš zákaznický servis na e-mailové adrese informace@heavytools.cz nebo na telefonním čísle +420 516 770 414.

Výměna, vrácení zboží

Co mám dělat, když mi nesedí velikost, barva nebo z jiných důvodů chci zboží vyměnit?

Pokud objednaný a doručený výrobek nemá správnou velikost nebo pokud si přejete zvolit jinou barvu, lze tento výrobek vyměnit.

Po obdržení, nejlépe do 3 pracovních dnů, navštivte stránku www.heavytools.cz/vymena-vraceni-zbozi, kde můžete několika kliknutími odeslat požadavek na výměnu nebo vrácení peněz! Zboží zašlete na vlastní náklady na adresu:

Galerie Vaňkovka, Značková prodejna Heavy Tools, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed nebo OC OLYMPIA, Značková prodejna Heavy Tools, U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno.

Vrácené zboží můžeme přijmout pouze v původním obalu, nepoškozené a nepoužité. Neporušenost vráceného zboží (neporušenost výrobku, originální obal, přítomnost visaček) bude zkontrolována našimi pracovníky. Pokud jste výrobek již použili nebo jej nemůžete vrátit v nepoškozeném obalu, nemůžeme jej přijmout zpět.

Poplatek za výměnu zboží s doručením domů společností GLS činí 150 Kč.

Pokud se po rozbalení zjistí, že je výrobek poškozen a k poškození došlo před převzetím zboží, výrobek vám bezplatně vyměníme.

Pokud zjistíte poškození obalu při převzetí zásilky, nahlaste to prosím kurýrovi ihned při převzetí a bude sepsán protokol o poškození. Reklamace týkající se doručení bez záznamu nemůžeme přijmout.

Výměna výrobku prostřednictvím kurýrní služby GLS: po vyplnění formuláře na stránce www.heavytools.cz/vymena-vraceni-zbozi Vám zašleme požadovaný náhradní výrobek na Vámi zadanou adresu. Zboží prosím zašlete na vlastní náklady na adresu:

Galerie Vaňkovka, Značková prodejna Heavy Tools, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed.

Zboží zaslané/doručené osobně v Galerii Vaňkovka bude přeposláno do centrálního skladu v Maďarsku. Po převzetí, kontrole a následném spárování v systému Vám bude nové zboží zasláno kurýrem.

Nejsem si jistý/á velikostí, proto bych si výrobek rád/a koupil/a osobně. Kde najdu vaši prodejnu?

Produkty Heavy Tools si samozřejmě můžete koupit nejen online. Značkové prodejny Heavy Tools najdete v:

Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed. Tel: +420 778 973 928

OC OLYMPIA, U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno. Tel: +420 771 274 662

Mohu si prostřednictvím věrnostního programu koupit výrobek se slevou?

Slevy nelze kombinovat, proto se slevy z věrnostní karty vztahují pouze na výrobky za plnou cenu.