Cena doručení

Kolik stojí dopravné?

Pokud hodnota nákupu přesáhne 1700 Kč, pak je dopravné zdarma. Pokud celková objednávka nedosáhne 1700 CZK, dopravné účtujeme ve výši 170 Kč.

Cena za doručení zahrnuje v sobě náklady na balení a dopravu.

Doručení zboží

Jakým způsobem mi bude doručeno objednané zboží? Zboží dodá kurýrní služba GLS na Vámi uvedenou adresu. Ve většině případů bude balík dodán do 4 až 7 pracovních dnů, může se však stát, že zásilku dokážeme dodat dříve. Při objednávkách na dobírku je možná i platba kreditní kartou.

V určitých obdobích může dodávka objednaného zboží trvat i více jak obvyklých 7 pracovních dnů.

V jakou hodinu kurýr zboží doveze? Kurýr může balík dovézt v průběhu pracovního dne. Přesný čas (hodinu) dodání nedokážeme určit. Zásilka     bude doručená v pracovní době a proto je vhodné uvést takovou adresu, na které se bude osoba oprávněná k jejímu převzetí zdržovat (např.: zaměstnání, doma žijící příbuzný, atd.).

Jak mám postupovat v případě, že objednané zboží nedostanu ve stanoveném termínu? Informujte se u naší  služby zákazníkům na e-mailové adrese informace@heavytools.com  nebo na telefonním čísle +420225850219

Výměna, vrácení zboží

Co mám udělat, pokud nesedí velikost nebo chci zboží z jiného důvodu vyměnit?


Pošlete do 3 pracovních dnů od převzetí zboží zprávu na emailovou adresu informace@heavytools.com, kde si budete moct dohodnout výměnu.

Můžete si vybrat z více možností:

1. V případě, že po dohodě s naší zákaznickou linkou zvolíte možnost výměny nebo vrácení zboží, pošlete zboží na vlastní náklady v původním balení a s etiketkou zpět na naší adresu: 

Galerie Vaňkovka, Značková prodejna Heavy Tools, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno-střed.


    
  

2. V případě, že naše zákaznická linka nebude schopna z jakéhokoliv důvodu výměnu vyřešit, pošlete na vlastní náklady zboží v původním balení a  s etiketkou zpět na naší adresu a my převedeme protihodnotu výrobku po jeho přijetí na váš bankovní účet.

Odkaz "výměna zboží" je určen k vybrání možnosti výměny a můžete zde lehce a rychle zvolit náhradní produkt: www.heavytools.cz/change     

Pokud zjistíte, že je zboží dokazatelně vadné a vada vznikla již před převzetím zásilky, zboží vyměníme zdarma.

Pokud je zásilka poškozená, ihned informujte kurýra a ten sepíše zápis o škodě. Reklamaci doručení zboží nemůžeme přijmout bez tohoto zápisu.